STWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ!

 

Uznany producent = jakość produktów !
 
Doświadczenie w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu chemicznego oznacza, że ​​możesz mieć pewność, iż nasze produkty będą najwyższej jakości. Od lat producenci DL-Chemicals (Belgia) i ADSHEAD Ratcliffe (Wielka Brytania) tworzą unikalne receptury swoich wyrobów. Wybieraj spośród grupy akryli, silikonów, polimerów, poliuretanów i wikoli lub pozwól nam pomóc wybrać odpowiednią bazę.
 
Nowoczesny projekt = rozpoznawalność produktu !
 
Zaprojektowanie odpowiedniej szaty graficznej, w dużej mierze przyczynia się do późniejszej rozpoznawalności Państwa produktu. Nowoczesny projekt przyciąga uwagę klienta i sprawia, że kartusz rewelacyjnie prezentuje się na półce sklepowej. Na Państwa życzenia możemy przygotować odpowiednią szatę graficzną, zmodyfikować ją lub dodać nasze uwagi.
 
Dobry produkt = łatwość wejścia na rynek !
 
Posiadanie produktów oznaczonych własną marką ułatwia wejście w szybko rozwijający się rynek branży budowlanej. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i aprobaty. Nie wymagamy ogromnych inwestycji. Zacznynamy już od niewielkich ilości, aby później rozszerzyć Państwa możliwości.
 
Konkurencyjne ceny = szybki rozwój !
 
Zoptymalizowane procesy produkcyjne przekładają się na konkurencyjne ceny. Rozwój branży budowlanej wymaga elastyczności i atrakcyjności oferty. Stworzenie przez nas marki własnej gwarantuje sukces i powodzenie. 
 
Pomoc techniczna = spokój !
 
Wybierając nasz produkt oprócz najwyższej jakości, otrzymają doświadczenie, wsparcie i szkolenia od naszych wykwalifikowanych profesjonalistów z branży przemysłowej. Dodatkowo oferujemy stały kontakt z labolatorium w Belgii i Wielkiej Brytanii. Jeśli kiedykolwiek pojawi się problem, natychmiast pomożemy go rozwiązać.
 
 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !
 
 


Polityka plików cookie
Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Odwiedź nasz profil: